485ZOBRAZENÍ

Z bytu se stává prostor, který vystihuje své obyvatele. Je proto důležité promyslet každý detail interiéru. I taková maličkost, jakou jsou nástěnné hodiny, totiž dokáže kompletně změnit vzhled bytu. Bez lítosti vyhoďte keramický artefakt s jelenem i plastovou hrůzu, kterou jste si kdysi z nouze koupili. Vaše zdi si zaslouží něco lepšího! Nechte se inspirovat a udělejte si radost skutečně designovým kouskem.

Za dobře vypadající a kvalitní hodiny nemusíte platit tisíce. Za pár stovek dnes seženete skvosty, o kterých jste si kdysi mohli nechat jen zdát, a z širokého sortimentu si vybere kažý. A jak vybírat? Myslete na vzhled styl vašeho bytu, osobní vkus a samozřejmě i drobnosti, jako je hlučnost nebo velikost. Na trhu naleznete i hodiny přímo na míru jednotlivým místnostem. Potřebujete kontrolovat čas v kuchyni? Pořiďte si magnetické hodiny, které se skvěle hodí třeba na lednici

Milujete výstřednosti? Sáhněte po výrazných barvách nebo opravdu neobyčejném designu. Mezi opravdu výjimečné kousky jsou například hodiny, které jdou pozpátku. Velmi originálně ale působí také hodiny vyrobené z kancelářských sponek. Ty se budou báječně vyjímat v pracovně, můžete si na ně totiž připínat důležité úkoly.

Pokud patříte mezi tradicionalisty, nabízí se pro vás provedení z masivního dřeva nebo stylová černobílá varianta. Právě kombinace černé a bílé představuje ideální volbu pro ty, kteří si s výběrem nástěnných hodin neví rady. Zlaté období nastalo také všem, kteří nejsou příliš materialisticky založení a vyznávají minimalistický styl. Ten skvěle podtrhne jednoduchý koncept hodin, u kterých často nenajdete ani číslice. Právě to však upoutává pozornost na nekomplikovaný, ale tolik působivý design.